Güzellik için geliştirilen uygulamalar her geçen gün değişmektedir. Jalupro gençlik aşısı son dönemlerin en etkili güzellik ürünlerinden biridir. İnsan cildi yaşlanma, güneşin zararlı etkisi, doğru beslenmeme, stres gibi nedenlerden dolayı nemini kaybeder. Nemini ve eski güzelliğini kazanması kişiyi daha genç ve sağlıklı gösterecektir. Güzellik göreceli olsa da değişmeyen bazı şeyler vardır. Cildin bakımlı, genç ve sağlıklı olması estetik açıdan çok önemlidir. İsviçreli bilim adamları cildin canlanması, gençleşmesi ve nemini geri kazanması için Jalupro gençlik aşını geliştirmiştir.

Jalupro® Gençlik Serumu Nedir?

Cildin sağlık açısından nemini koruması gerekir. Nemini korunmadığı zaman cilt estetiği kaybolur. Çevresel faktörler ve insan olmanın getirdiği yaşlanmanın etkisi ile nemini yitiren cildin elastikiyeti kaybolur, yapısı bozulur. Cildin yaşlanmaması için bakım şarttır. Cilt bakımı yapısında bulunan hyaluronik asit miktarının dengelenmesini sağlar. Cildin yapı taşlarından olan hyaluronik asit miktarının azalması kırışıklıkların oluşmasına neden olur. İncelen ve matlaşan cildin eski haline getirilmesi ve gençleştirilmesi için kullanılabilecek en doğru ürün Jalupro’dur. Cilt yenileme için kullanılan birçok uygulama ve ürün olmasına rağmen Jalupro gençlik serumu farkı kullananlar tarafından onaylanmıştır.

Jalupro® hangi amaçlarla kullanılmaktadır?

İsviçreli bilim adamları tarafından geliştirilen Jalupro nedir sorusuna etkileri ve hangi amaçla kullanıldığını açıklayarak cevap verilmelidir.

  • Cildi nemlendirmek
  • Genç görünmesini sağlamak
  • Canlı ve parlak görünmesi için
  • Daha hızlı ve etkili sonuç almak için
  • Jalupro gözaltı gibi bölgelerde daha uzun süreli etki sağladığı için

Jalupro Gençlik Serumu Neler İçermektedir?

Dolguların ana içeriği olan çapraz bağsız hyaluronik asit ihtiva eden jalupro daha geniş alanda etkilidir. Yüzün bir bölümüne uygulandığında bile yayılarak tamamına etki eder. Cildin yaşlanmasını gideren, proteinin yapı taşları aminoasitler vardır. Jalupro gençlik serumu içeriğinde, L Leusin, Glicine, L Lysine, L proline bulunmaktadır.

Jalupro Gençlik Serumu Ne Amaçlarla Kullanılmaktadır?

Kişilerin durumuna göre Jalupro gençlik serumu veya vitamin enjeksiyonu kullanılmaktadır. Jalupro fiyat maliyetini karşılayan bir üründür. Cildin nemi azaldığında, cilt matlaştığında, kırışıklıklar arttığında cildin beslenmesi ve canlanması için kullanılır.

Jalupro Gençlik Serumu Nasıl Uygulanır?

Yüksek konsantrasyonlar da hyaluronik asit içeren Jalupro Türkiye sınırlarında uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. Yüze uyuşturucu kremler sürüldükten sonra cildin üst tabakasına küçük iğnelerle uygulanır. Cildin ihtiyacına göre jalupro seansı değişir. 1-2 veya 3-4 olabilir.