Paris Işıltısı ülkemize yeni giren güçlü anti aging ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yorgun veya donuk cildin hidrasyonu, canlandırılması ve yüzeysel kırışıklıkların tedavisinde etkili bir anti-aging mezoterapi ürünüdür. Biliyorsunuz, mezoterapi anti-aging endüstrisinin en kıdemli tedavilerinden biridir. Yüzeysel olarak uygulanan bir enjeksiyon tekniği ile cilde yaşlanma karşıtı maddelerin verilerek işlem sırasında pek çok farklı noktaya enjekte edilen mikro-enjeksiyon tekniğiyle tedavi edilen bölgenin tamamını kapsayacak bir etki yaratılır. Belki de adını en sık duyduğumuz işlemlerden olan mezoterapinin formulü ise her geçen gün yenilenerek gelişiyor, işte bu noktada NCTF 135HA ise hem içeriği hem de etkinliği ile ön plana çıkıyor.

Peki, bu formülün özelliği ne?

NCTF 135HA uygulaması içeriğindeki 59 aktif madde ile mezoterapi tedavisini çok daha ileri seviyelere taşıyan bir formül sunuyor. Tek seansta bile ışıl ışıl bir görünüm sağlayan ve adını da bu ışıltıdan alan yeni formül hücresel anlamda yaşlanma belirtileriyle savaşa destek vermek için de son derece etkili bir tedavi yöntemi sunuyor.

İşlem hangi bölgelerde uygulanabiliyor?


Uygulama yüz, boyun, dekolte, gözaltı bölgesinde yapılabiliyor. Her mevsimde, her yaş grubunda uygulanabiliyor. Yüzünüze makyaj dahi yapmadan her daim genç ve dinamik görünmenize yardımcı olan Paris Işıltısı’nın içeriğinde nemlendirici özelliğe sahip hyaluronik aside ek olarak cilt canlandırıcı etken maddeler bulunuyor. Özellikle hyaluronik asit, vitamin kolajen sentezini uyarıp, serbest radikalleri nötralize ediyor. Bünyesinde yer alan aminoasitler proteinlerin elastin ve kolajen üretimine yardımcı oluyor ve koenzimler ile nükleik asitler, metabolik reaksiyonları uyarıyor. Mineraller de hücre metabolizmasındaki dengeyi sağlarken, içeriğinde bulunan antioksidan özelliğe sahip glutatyon da aşırı serbest radikallerle savaşıyor. Böylece cilt eskisinden daha canlı, parlak, genç ve pürüzsüz bir görünüme görüşüyor.

Cildin dayanıklılığını artıran bu uygulama, ciltteki ince kırışıklıklarla mücadele ediyor ve etkisini yaklaşık iki gün içinde gösteriyor. Cilde aydınlık ve canlılık vererek göz alıcı bir parlaklık sağlıyor. Enjeksiyon sonrası morluk ve ödem endişesi yaşayan kişiler için tasarlanmış nanosoft özelliği sayesinde morluk ve ödem endişesi ortadan kalkıyor.

Hastaları günlük yaşamından alıkoymadan gerçekleştirilebilen uygulamanın mutlaka doktor kontrolünde uygulanması şart. İşlem sayısı yaklaşık 5 seans olmakla birlikte hastanın cildine ve ihtiyacına göre uzman doktor tarafından belirleniyor.