Hizmetlerimiz / Velashape 3 selülit tedavisi

bursa Velashape selülit tedavisi

Velashape 3

VelaShape III problemli bölgelerin tedavisiicin cerrahi olmayan mükemmel yöntemdir. VelaShape III eşsiz, kullanımı kolay, eve kapanmayı gerektirmeyen, konforlu, derinlemesine etkili, gelişmiş klinik protokolleri ile tutarlı sonuçlar veren, tekrarlanabilir vücut şekillendirme tedavisi sunar.

Syneron’un etkin vücut şekillendirme cihazları geliştirme konusundaki geniş tecrübesi ve bu konuda yaptığı araştırmalar Velashape markasının üstün başarısına katkıda bulunmuştur. 10 yılı aşan klinik tecrübesi, ondan fazla klinik çalışması, tüm dünyada gerçekleştirilmiş 5 milyondan fazla bağımsız tedavisi ve piyasadaki diğer estetik cihazlardan daha fazla yayınlanmış makaleye sahip olmasıyla, VelaShape bugün piyasadaki en tanınmış invaziv olmayan, vücut şekillendirme cihazıdır.

 

 

Kızılötesi ışık, radyo frekans enerjisi ve vakumu birleştiren elos teknolojisi yağ hücrelerinin, onları çevreleyen bağ dokusunun ve alttaki dermal kolajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasına sebep olur. Bu tarz etkin bir ısıtma ve vakum ile yeni ve daha iyi kolajenin ve elastinin büyümesi uyarılır ve böylece cilt gevşekliğinde azalma, vücut hacminde küçülme gerçekleşirken, cilt yapısında genel bir iyileşme görülür.

Bölgesel Olarak Kaç Santim İncelebilirim?

Klinik çalışmalarda hastalar 1 tedavi sonrasında ortalama 1 – 3 cm bölgesel incelme bildirmişlerdir. Doğum sonrası hasta grubunda yeni yapılmış bir çalışmada % 97 hasta memnuniyeti görülmüştür.

Tedavi Güvenlimidir?

Bu tedavi tüm cilt tipleri ve renkleri için güvenli ve etkindir. Rapor edilmiş kısa veya uzun dönemli sağlığı etkileyen etkileri yoktur.

Tedavi Ağrılımıdır?

Hastaların çoğu VelaShape’i sıcak bir derin doku masajı gibi konforlu bulur. Bu tedavi sizin hassasiyet ve konfor seviyenize uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Tedavi sonrasında birkaç saatliğine bir sıcaklık hissi tecrübe etmek normaldir. Cildiniz de birkaç saatliğine kızarık görünebilir.

Değişimi Ne Kadar Hızlı Farkederim?

İlk tedavinin ardından tedavi edilen bölgedeki cilt yüzeyinin daha düzgün ve sıkı hissedilmesiyle tedavi edilen bölgenin yavaş yavaş eskisinden daha iyi duruma geldiği görülür.

 

Kadınlarda görülen “selülit”, deride çöküntülerle ve portakal kabuğu görünümüyle kendini gösterir. Selülit oluşumunun ve kilo artışının çok çeşitli nedenleri vardır ve tedavilerin de kişiye özel olarak planlanması gerekir.Yağlanmayı takiben oluşan dolaşım bozukluğu selülitin ana sebebidir. Bu nedenle özellikle bölgesel yağlanmayı oluşturan sebepler ortadan kaldırıldığında yeni selülit oluşumuna engel olmuş ve zayıflamayı sağlamış olursunuz.

Yağları vücuttan atmaya yardımcı olan Velashape III yöntemi Yağlanma, selülit, , sarkma gibi sıkıntılara çözüm olarak vücudun yeniden şekillendilmesine yardımcı oluyor.VelaShape III, selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek FDA onaylı, cerrahi olmayan bir teknolojidir.

Özellikle kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanan VelaShape’in sırrı; yağ dokularının görünümünü ve hacminin azaltmak için elös teknolojisiyle vakum ve doku manipilosyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır. ValeShape III teknolojisinde cilt gevşekliğinin azaltılması, hacim küçültme ve cilt yapısının genel olarak iyileştirilmesi için 4 farklı sistemi bir arada bulunuyor; Radyo frekans, vakum, infrared ve mekanik masaj…

 

 Selülitinizi Derecelendirin!

1.Derece Selülit: Elinizle sıktığınızda çukurlaşma olur.

2.Derece Selülit: Sadece belirlirli pozisyonlarda çukurlaşma görülür.

3.Derece Selülit:Çukurlaşma her duruşta görülür. (ayakta & uzanırken)

 

VelaShape 3 sistemi yapılan uygulamalar genellikle herkes için uygun olup, sadece zayıflamak ya da rahatsız olduğunuz cilt sorunlarının dışında, sadece cildinizin bakımı ve kalitesini arttırmak amacı ile bile tercih edip yaptırabilirsiniz. Özellikle de aşırı zayıf olan ve buna olarak da cilt sıkılığını kaybetmiş olan hastalarında bu uygulama sayesinde ciltlerine oldukça dirilik kazandırmaktadır.Etiketler: bursa Velashape selülit tedavisi


facebook da paylaş twitter da paylaş google-plus da paylaş

Hizmetlerimiz

LAZER TEDAVİLERİ

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

devam
Lazerle leke tedavileri

Lazerle leke tedavileri

devam
EMERGE Fraksiyonel Lazer

EMERGE Fraksiyonel Lazer

devam
Lazerle El Gençleştirme

Lazerle El Gençleştirme

devam
Lazerle Kırışıklık tedavisi

Lazerle Kırışıklık tedavisi

devam
Lazerle Çatlak Tedavisi

Lazerle Çatlak Tedavisi

devam
Lazerle Varis (kılcal damar)

Lazerle Varis (kılcal damar)

devam
Lazerle Göz Altı Morluğu Tedavisi

Lazerle Göz Altı Morluğu Tedavisi

devam

MEDİKAL ESTETİK TEDAVİLERİ

Altın Iğne SECRET tedavileri

Altın Iğne SECRET tedavileri

devam
Botoks (botox)  ile Kırışıklık Tedavileri

Botoks (botox) ile Kırışıklık Tedavileri

devam
Botoks (botox) ile Terleme Tedavisi

Botoks (botox) ile Terleme Tedavisi

devam
Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

devam
Hifu (focuslu ultrason )

Hifu (focuslu ultrason )

devam
Medikal Cilt Bakım

Medikal Cilt Bakım

devam
PRP

PRP

devam

ZAYIFLAMA TEDAVİLERİ

Cool shaping (soğuk lipoliz)

Cool shaping (soğuk lipoliz)

devam
Kavitasyon (EXİMİA)

Kavitasyon (EXİMİA)

devam
Velashape 3 selülit tedavisi

Velashape 3 selülit tedavisi

devam
Mezoterapi

Mezoterapi

devam
Akupunktur ile Zayıflama

Akupunktur ile Zayıflama

devam

Fizmer Lazer & Medikal Estetik
FSM Bulvarı No: 58/7 kat:4 (mcdonalds - starbucks kafe üstü 4.kat) İhsaniye mah. Nilüfer-Bursa
Telefon : 0224 232 00 55
GSM : 0 530 409 93 39
Faks : 0224 233 53 55
Web : www.fizmer.com
Web : www.drbanuoncel.com - www.banuoncel.com

DR Banu Öncel Lazer Estetik Polikliniği (Fizmer Lazer Epilasyon ve Zayıflama Merkezi)
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlıdır, merkezimizde yapıldıgı veya bulunduğu anlamına gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır. DR Banu Öncel Lazer Epilasyon, DR Banu Öncel Lazer Epilasyon Bursa, Kavitasyon, Akupunktur, Botoks, PRP, Kılcal Damar Tedavisi, Yüz ve Cilt Tedavisi, Quantum ile Zayıflama, Radyofrekans Selülit ve İncelme, Kimyasal Peeling, Mezoterapi, Dolgu Tedavisi konularında hizmet vermektedir.
Bursa Botoks | Bursa Lazer Epilasyon | | Bursa Lazer | | Bursa Lazer Epilasyon Fiyatları |
vital web tasarım hosting sunucu