Hizmetlerimiz / Lazerle Varis (kılcal damar)

Lazerle, Kılcal, Damar, Tedavisi,

Özellikle yüzde ve bacaklarda sık görülen kılcal damar genişlemelerine etkili çözüm.

Gebelerde bile güvenle kullanılabilen lazer yöntemiyle 1-6 seansta sonuç alınabiliyor.
Genetik, uzun süre ayakta durmak, kuru bir cilde sahip olmak gibi faktörlerden kaynaklanan yüzdeki ve bacaklardaki kılcal damar genişlemeleri, hem sağlık açısından hem de estetik olarak önemli bir problem olarak değerlendiriliyor. Tıpta kullanılan lazer teknolojisindeki gelişmeler sayesinde artık kılcal damar genişlemeleri lokal anestezi kullanılmadan 1-6 seansta tedavi edilebiliyor.
 
Bu görüntüler, bazen sadece estetik yönden kötü bir görünüm oluştururken, çoğu zamanda bacaklarda şişlik, ağrı, karıncalanma, uyuşma, çabuk yorulma gibi giderek artan şikayetlere yol açarlar ve  Bu şikayetler iş gücünü olumsuz yönde etkileyerek iş gücü kaybına neden olurlar. O nedenle bu tür problemler görüldükten sonra en erken sürede tedavi edilmelidirler.

LAZERLE TEDAVİNİN ÜSTÜNLÜKLERİ

Kılcal damarlara yönelik lazerler tedavide birçok tıbbi teknolojik avantajlara sahip. Bu sayede, iğneli ya da ameliyat yöntemlerine gerek kalmadan ciltteki genişlemiş damarların kolaylıkla azaltılması, görünmez hale getirilmesi ve ortadan kaldırılması mümkün oluyor.

Lazer tedavisi dokulara zarar vermeden, son derece düşük bir acıyla, kolay, hızlı, etkin bir tedavi seçeneği sunan bir yöntem olarak değerlendiriliyor. İhtiyaç duyulan her zaman başarıyla uygulanabiliyor.

LAZER HANGİ DURUMDA UYGULANIYOR?

Kılcal damar genişlemelerinde lazer tedavisinin etkili olup olmayacağının muhakkak bir doktor tarafından değerlendirilerek karar verilmesi gerekiyor. Dr. Banu Öncel  lazer tedavisi sırasında özel bir lazer enerjisi kullanıldığını belirtiyor. Bu tip lazerlerin kullanılması sırasında ciltte sadece bir paket lastiğinin çarpması gibi his duyulduğunu söyleyen Dr. Öncel tedaviyle ilgili olarak şu bilgileri veriyor:

"Tedaviden hemen sonra kızarıklık, morluk, hafif şişlik, çok ince ciltlerde tedavi uygulandığında nadiren hafif yanık veya zaman içerisinde kaybolan lekelenmeler görülebilir. Tedavi sonrasında kalıcı yan etkisi söz konusu değildir. Seans sayısı problemin yaygınlığı, derinliği ve genişliğine göre değişir. Genellikle 1- 6 seans uygulanabilmekle birlikte, 4-6 haftalık aralıklarla ve ortalama 5-25 dakikalık seans süreleri içerisinde tedavi gerçekleştirilebilir."

DAMAR GENİŞLEMELERİ TEKRARLIYOR MU?

Lazerle kılcal damar genişlemeleri tamamen tedavi edilebildiği için problemli kılcal damarların yeniden tekrarlaması söz konusu olmuyor. Aynı bölgede farklı kılcal damar genişlemeleri görülebiliyor. Ancak lazer ile tedavi edilen alanlarda kılcal damarların gelişme sıklığı, diğer tedavi görmemiş cilt kesimlerine göre daha düşük oranda oluyor.

Özellikle genişlemiş bacak damarlarının tedavisinden sonra tedavi alanının genişliğine bağlı olmak üzere bacakların uzatılarak birkaç saat dinlendirilmesi yararlı olacaktır.Ayrıca tedavi edilen alanın güneşten korunması ve nemlendirilmesinin faydalıdır ve  tedaviden sonra insanların tüm aktivitelerini birkaç saatlik dinlenmeden sonra rahatlıkla yapabilirEtiketler: Lazerle, Kılcal, Damar, Tedavisi,

Görüntüler

Fizmer lazer
Fizmer lazer
Fizmer lazer


facebook da paylaş twitter da paylaş google-plus da paylaş

Hizmetlerimiz

LAZER TEDAVİLERİ

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

devam
Lazerle leke tedavileri

Lazerle leke tedavileri

devam
EMERGE Fraksiyonel Lazer

EMERGE Fraksiyonel Lazer

devam
Lazerle El Gençleştirme

Lazerle El Gençleştirme

devam
Lazerle Kırışıklık tedavisi

Lazerle Kırışıklık tedavisi

devam
Lazerle Çatlak Tedavisi

Lazerle Çatlak Tedavisi

devam
Lazerle Varis (kılcal damar)

Lazerle Varis (kılcal damar)

devam
Lazerle Göz Altı Morluğu Tedavisi

Lazerle Göz Altı Morluğu Tedavisi

devam

MEDİKAL ESTETİK TEDAVİLERİ

Altın Iğne SECRET tedavileri

Altın Iğne SECRET tedavileri

devam
Botoks (botox)  ile Kırışıklık Tedavileri

Botoks (botox) ile Kırışıklık Tedavileri

devam
Botoks (botox) ile Terleme Tedavisi

Botoks (botox) ile Terleme Tedavisi

devam
Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

devam
Hifu (focuslu ultrason )

Hifu (focuslu ultrason )

devam
Medikal Cilt Bakım

Medikal Cilt Bakım

devam
PRP

PRP

devam

ZAYIFLAMA TEDAVİLERİ

Cool shaping (soğuk lipoliz)

Cool shaping (soğuk lipoliz)

devam
Kavitasyon (EXİMİA)

Kavitasyon (EXİMİA)

devam
Velashape 3 selülit tedavisi

Velashape 3 selülit tedavisi

devam
Mezoterapi

Mezoterapi

devam
Akupunktur ile Zayıflama

Akupunktur ile Zayıflama

devam

Fizmer Lazer & Medikal Estetik
FSM Bulvarı No: 58/7 kat:4 (mcdonalds - starbucks kafe üstü 4.kat) İhsaniye mah. Nilüfer-Bursa
Telefon : 0224 232 00 55
GSM : 0 530 409 93 39
Faks : 0224 233 53 55
Web : www.fizmer.com
Web : www.drbanuoncel.com - www.banuoncel.com

DR Banu Öncel Lazer Estetik Polikliniği (Fizmer Lazer Epilasyon ve Zayıflama Merkezi)
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlıdır, merkezimizde yapıldıgı veya bulunduğu anlamına gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır. DR Banu Öncel Lazer Epilasyon, DR Banu Öncel Lazer Epilasyon Bursa, Kavitasyon, Akupunktur, Botoks, PRP, Kılcal Damar Tedavisi, Yüz ve Cilt Tedavisi, Quantum ile Zayıflama, Radyofrekans Selülit ve İncelme, Kimyasal Peeling, Mezoterapi, Dolgu Tedavisi konularında hizmet vermektedir.
Bursa Botoks | Bursa Lazer Epilasyon | | Bursa Lazer | | Bursa Lazer Epilasyon Fiyatları |
vital web tasarım hosting sunucu