Bursa Lazer Epilasyon

bursa lazer epilasyon
Bursa lazer epilasyon bayan ve baylar için görüşme ve test seansları ile kişinin maksimum bilgilendirmesi hedeflenmelidir.

Bursa lazer epilasyon bayan ve baylar için cilt tipi ve kıl yapısı her insanda farklıdır. Bursa da lazer epilasyon uygulaması için başvuran kişilere lazer epilasyon hakkında doktorlar tarafından detaylı bilgi verilir, gerekli görülen kişilerde test seansına geçilir.

Test seansı aslında rutin uygulamanın bir provasıdır. Tedavisi yapılacak alandan küçük bir bölüm seçilir, lazer uygulamasındaki tüm prosedürlere uyularak test atışları yapılır. Uzman tarafından belirlenecek 20 dakika ile 24 - 48 saat sonra cildinizde oluşacak reaksiyon değerlendirilir.

Cilt renginize, kıl kalınlığı-inceliğine göre lazer doz ve pulse seçimi lazer epilasyonun başarısı açısından önemlidir.

Lazer epilasyon test uygulamasının amaçları:

Uygulama test edilir,
Uygun lazer dozu tespit edilebilir,
Herhangi bir yan etki olup olmayacağı gözlemlenebilir
Bursa lazer epilasyon merkezi seçekerken sağlık bakanlığı onaylı klinikler seçilmelidir
Fizmer Lazer & Medikal Estetik
FSM Bulvarı No: 58/7 kat:4 (mcdonalds - starbucks kafe üstü 4.kat) İhsaniye mah. Nilüfer-Bursa
Telefon : 0224 232 00 55
GSM : 0 530 409 93 39
Faks : 0224 233 53 55
Web : www.fizmer.com
Web : www.drbanuoncel.com - www.banuoncel.com

DR Banu Öncel Lazer Estetik Polikliniği (Fizmer Lazer Epilasyon ve Zayıflama Merkezi)
Bu web sitesinde bulunan yazıların tümü sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bir uzmana danışılmadan bilinçsizce yapılmaya çalışılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle merkezimiz sorumlu tutulamaz. Sitede bahsi geçen herhangi bir cihazla ilgili verilen bilgi veya uygulama sadece genel bilgilendirme amaçlıdır, merkezimizde yapıldıgı veya bulunduğu anlamına gelmez ve bununla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul edilemez. Bu web sayfasını ziyaret eden kişi bu kuralları kabul etmiş sayılır. DR Banu Öncel Lazer Epilasyon, DR Banu Öncel Lazer Epilasyon Bursa, Kavitasyon, Akupunktur, Botoks, PRP, Kılcal Damar Tedavisi, Yüz ve Cilt Tedavisi, Quantum ile Zayıflama, Radyofrekans Selülit ve İncelme, Kimyasal Peeling, Mezoterapi, Dolgu Tedavisi konularında hizmet vermektedir.
Bursa Botoks | Bursa Lazer Epilasyon | | Bursa Lazer | | Bursa Lazer Epilasyon Fiyatları |
vital web tasarım hosting sunucu